Esta web pode utilizar cookies para mellorar os nosos servizos. Si continua navegando, consideramos que acepta o seu uso. Máis información

Calendario de Partidos

Domingo 16-01-2022

  • PRIMEIRA GALICIA, A COSTA/SANTIAGO | GRUPO 2B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • CORME C.F. - C.F. DUMBRIA
  • 16:30
  • 11
  • XUVENIL - LIGA GALEGA, NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • BERGANTIÑOS C.F. "B" - C.F. DUMBRIA
  • 11:30
  • 14
  • ALEVÍN F-8 - PRIMEIRA GALICIA, A CORUÑA | A COSTA | G. C
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • U.C. CEE "B" - C.F. DUMBRIA
  • 10:00
  • 5
  • LIGA GALEGA PROMESAS, LGF PROMESAS - 1º FASE | GRUPO 1
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • ARZUA FUTBOL CLUB FEMENINO - DUMBRIA C.F.
  • Aprazado
  • VETERANOS-DIVISION DE HONRA-A COSTA GR. 1
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • MAZARICOS C.F. - VETERANOS DUMBRIA C.F.
  • 11:00
  • 8

Sábado 15-01-2022

  • CADETE - LIGA GALEGA, NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - URAL ESPAÑOL C.F. "B"
  • 12:15
  • 14
  • 0 - 2
  • NFANTIL - LIGA GALEGA , NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - CIDADE DE RIBEIRA C.F.
  • 16:30
  • 16
  • INFANTIL - PRIMEIRA GALICIA, A COSTA | GRUPO 1B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • DUMBRIA C.F. "B" - OUTES F.C.
  • 10:00
  • 6
  • 0 - 10
  • BENXAMÍN - PRIMEIRA GALICIA , A CORUÑA | A COSTA G. C
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • U.C. CEE "B" - C.F. DUMBRIA
  • 12:00
  • 5
  • 0 - 8
  • PREBENXAMÍN - PRIMEIRA GALICIA, A CORUÑA | A COSTA G. B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • S.D. FISTERRA - C.F. DUMBRIA
  • 16:30
  • 3

Domingo 19-12-2021

  • PRIMEIRA GALICIA A COSTA/SANTIAGO | GRUPO 2B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • SONEIRA S.D. - C.F. DUMBRIA
  • 16:30
  • 9
  • XUVENIL - LIGA GALEGA NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.D. CALASANZ "B" - C.F. DUMBRIA
  • 12:15
  • 12
  • DIVISION DE HONRA VETERANOS
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • VETERANOS DUMBRIA C.F. - A.D.C. VET. PONTECESO
  • 10:00
  • 7

Sábado 18-12-2021

  • CADETE - LIGA GALEGA NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA Descansa
  • 12
  • INFANTIL - LIGA GALEGA NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - S.D. VILLESTRO
  • 12:15
  • 14
  • INFANTIL - PRIMEIRA GALICIA A COSTA | GRUPO 1B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • E.D. OS MIUDOS - DUMBRIA C.F. "B"
  • 18:30
  • 5
  • PREBENXJAMÍN - PRIMEIRA GALICIA | A COSTA Gr B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - E.D. OS MIUDOS
  • 11:00
  • 2
  • FEMININO - LIGA GALEGA PROMESAS - 1º FASE | GRUPO 1
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - VICTORIA C.F.
  • 11:00
  • 9

Martes 14-12-2021

  • BENXAMÍN - PRIMEIRA GALICIA | A COSTA Gr C
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • ESCOLA DE FUTBOL CONCELLO DE CARNOTA - C.F. DUMBRIA
  • 18:15
  • 3
  • 4 - 1

Domingo 5-12-2021

  • PRIMEIRA GALICIA A COSTA/SANTIAGO | GRUPO 2B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • MAZARICOS C.F. - C.F. DUMBRIA
  • 16:00
  • 7

Sábado 4-12-2021

  • XUVENIL - LIGA GALEGA NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - ESCOLA ESTRADA FUTBOL BASE
  • 17:00
  • 10
  • CADETE - LIGA GALEGA NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - C.D. CALASANZ "B"
  • 12:15
  • 10
  • INFANTIL - LIGA GALEGA NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - C.D. CALASANZ
  • 10:30
  • 11

Venres 3-12-2021

  • FEMININO-LGF PROMESAS - 1º FASE | GRUPO 1
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - SILVA S.D.
  • 19:00
  • 7

Domingo 28-11-2021

  • PRIMEIRA GALICIA, A COSTA/SANTIAGO | GRUPO 2B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - C.D.BELVIS
  • 16:30
  • 6
  • 3 - 1
  • VETERANOS-DIVISIÓN DE HONRA, A COSTA/G1
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • CABANA S.D. - VETERANOS DUMBRIA C.F.
  • 10:00
  • 4
  • 1 - 4

Sábado 27-11-2021

  • XUVENIL - LIGA GALEGA, NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • BERTAMIRANS F.C. - C.F. DUMBRIA
  • 16:00
  • 9
  • 4 - 0
  • CADETE - LIGA GALEGA, NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • XALLAS F.C. - C.F. DUMBRIA
  • 11:00
  • 9
  • 0 - 1
  • INFANTIL - LIGA GALEGA , NORTE | GRUPO 1A
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • C.F. DUMBRIA - Descansa
  • INFANTIL - PRIMEIRA GALICIA, A COSTA | GRUPO 1B
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • S.D. FISTERRA - DUMBRIA C.F. "B"
  • 16:30
  • 3
  • 10 - 0
  • FEMININO - LIGA GALEGA PROMESAS- 1º FASE | GRUPO 1
  • Hora
  • Xornada
  • Resultado
  • S.D.C.y R. NARÓN O FREIXO - DUMBRIA C.F.
  • 12:30
  • 6
  • 12 - 0